Československé Motocykly - Marcalík

Jawa 555

 

Katalog Náhradních dílů Jawa 555

 

 


 

Skříň Motoru

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

---

Motor Jawa 50 - kompletní

1

555-10-000

634-0150

1

Skříň motoru s pouzdry

1

550-11-300

634-0101

2

Pouzdro

1

359-11-121

634-0102

3

Pouzdro

1

550-11-212

634-0103

4

Pravé víko úplné

1

550-11-010

634-0109

5

Pouzdro

1

550-11-012

634-0110

6

Šroub M6x45

1

-

634-0106

7

Šroub M6x50

2

-

613-0124

8

Víko levé

1

550-11-021

634-0108

9

Zátka M14x1,5

1

351-11-201

613-0160

10

Podložka

1

150-11-008

5-12-650

11

Šroub M6x8

1

-

613-0162

12

Těsnění

1

150-11-061

4-83-003

13

Svorník

1

550-11-031

634-0113

14

Podložka Ø10

1

-

634-2521

15

Šroub M5x25

6

-

634-0115

17

Šroub M5x50

6

-

634-0117

18

Šroub M5x40

2

-

634-0118

19

Šroub M5x18

1

-

634-0119

20

Těsnění pod válec

1

359-11-034

5-03-302

21

Závrtný šroub

4

359-11-031

634-0120

22

Matice M6

4

-

616-1139

23

Podložka Ø 6,4

4

-

634-0526

24

Centrační trubka

2

555-11-007

-

29

Těsnění hřídele (gufero) 15x35x7

2

359-11-131

7-10-313

30

Těsnění hřídele (gufero) 25x42x7

1

359-11-132

7-10-673

31

Ložisko 6202

3

-

6-86-202

32

Ložisko 6004

1

-

6-86-004

33

Pojistný kroužek Ø 35x1,5

3

-

4-47-035

34

Pojistný kroužek Ø 42x1,75

1

-

4-47-042

35

Šroub M8x12

1

-

613-0158

36

Těsnění

1

353-11-114

5-12-652

37

Upevňovací oko

1

555-37-036

634-0126

38

Těsnění mezi kartery

1

550-11-035

(nevyobrazeno)

Klika

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Setrvačník s ojnicí

1

359-12-100

634-0201

2

Píst

1

359-12-005

4-00-141/10

-

Píst – I.výbrus

1

359-12-006

4-01-141/10

-

Píst – II.výbrus

1

359-12-007

4-02-141/10

-

Píst – III.výbrus

1

359-12-008

4-03-141/10

-

Píst – VI.výbrus

1

359-12-009

4-04-141/10

3

Pístní kroužek Ø 38x2

3

359-12-014

3-55-380/20

-

Pístní kroužek – I.výbrus Ø 38,25x2

3

359-12-015

3-55-382/20

-

Pístní kroužek – II.výbrus Ø 38,50x2

3

359-12-016

3-55-385/20

-

Pístní kroužek – III.výbrus Ø 38,75x2

3

359-12-017

3-55-387/20

-

Pístní kroužek – VI.výbrus Ø 39x2

3

359-12-018

3-55-390/20

4

Pístní čep Ø 10x32

1

359-12-024

4-44-006/00

-

Pístní čep Ø 10,05x32

1

359-12-025

4-44-006/05

5

Pojistka Ø 11,6

2

550-12-034

4-49-010

6

Řetězové kolečko 14 zubů

1

359-12-023

634-0210

7

Matice M12x1,5

1

-

634-0211

8

Podložka Ø 12,2

1

-

7-76-212

9

Klikový hřídel pravý

1

359-12-113

634-0214

10

Klikový hřídel levý

1

359-12-118

634-0215

13

Ojnice s čepem a válečky

1

359-12-129

634-0218

14

Klikový čep A

1

359-12-127

634-0219

15

Kolík Ø 4

1

359-12-033

634-0220

16

Váleček Ø 5x8 A

13

359-12-128

6-94-014

17

Ojnice s pouzdrem A

1

359-12-123

634-0222

18

Pouzdro ojnice

1

359-12-126

634-0223

Válec s Hlavou

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Válec úplný

1

555-13-040

634-0303

2

Těsnění pod hlavu válce

1

359-13-032

5-03-303

3

Zapalovací svíčka 175 (14-5-Z)

1

-

0-52-175

 

Zapalovací svíčka (14-5-RZ)

1

14-5-RZ

-

4

Těsnění pod svíčku

1

-

5-13-121

5

Hrdlo sání

1

550-13-020

634-0306

6

Těsnění sacího hrdla

1

359-13-033

5-03-304

7

Matice M6

2

-

616-1139

8

Podložka Ø 6,1

2

-

634-0620

9

Závrtný šroub

4

359-13-042

634-0310

10

Pouzdro

1

359-13-013

634-0311

11

Hlava válce

1

359-13-031

634-0302

Tlumič výfuku

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

2

Tlumič svařený

1

359-01-010

634-1102

3

Vložka tlumiče - trubička

1

550-01-020

634-1105

4

Držák stojanu

1

359-01-025

634-1104

5

Těsnění pod výfuk

1

359-00-035

5-03-301

7

Podložka Ø 6,1

2

-

634-0620

8

Matice M6

2

-

616-1139

Převody, Startovací páka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Hlavní hřídel

1

359-22-032

634-0501

2

Předlohový hřídel

1

359-22-033

634-0502

3

Kolečko I. 14 zubů, 24 zubů

1

550-22-010/1

634-0503/1

4

Kolečko II. 19 zubů

2

359-22-035

634-0504

5

Kolečko s nábojem

1

359-22-020

634-0505

6

Těsnění

1

355-22-057

7-42-731

7

Zátka

1

359-22-023

5-12-654

8

Kroužek

1

359-22-037

634-0508

9

Řetězové kolečko 13 zubů

1

550-22-050

634-0506

10

Matice M20x1,5

1

555-56-302

634-5258

11

Pojistka

1

355-22-049

634-0511

12

Hřídel starteru

1

550-22-042

634-0512

13

Sement starteru

1

550-22-041

634-0513

14

Kolík

1

550-22-043

634-0514

15

Pružina starteru

1

550-22-046

634-0515

16

Startovací páka úplná

1

550-22-030

634-0516

17

Klín startovací páky

1

550-22-038

634-0517

18

Matice M6

1

-

634-1139

19

Podložka Ø 6,4

1

-

634-0526

20

Sekundární řetěz 12,7x5,2x109 článků (bez spojky)

1

359-00-041

6-60-052

21

Spojka řetězu 12,7x5,2

1

359-00-042

6-60-321

22

Sement s hřídelí

1

550-22-040

634-0522

23

Startovací páka

1

550-22-031

634-0523

24

Šlapka

1

150-22-050

613-0559

25

Návlek

1

150-22-053

6-48-162

26

Pružina

1

150-22-051

613-0562

27

Podložka

1

150-22-052

613-0563

28

Pojistka

1

151-22-051

613-0566

29

Vložka

1

550-22-045

634-0524

30

Distanční podložka

1

359-22-041

634-0525

Řadící páka s automatem řazení

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Automat řazení

1

550-24-200

634-0600

2

Držák se západkou

1

550-24-100

634-0601/1

3

Pružina

2

550-24-032

634-0602

4

Kulisa úplná

1

359-24-020

634-0603

5

Vidlička úplná

1

359-24-010

634-0604

6

Vedení

1

359-24-030

634-0605

7

Páka řazení úplná

1

555-24-010

634-0607

8

Návlek

1

355-24-012

6-48-154

9

Pojistný kroužek Ø 7

1

-

7-76-957

10

Táhlo

1

550-24-021

634-0609

11a

Pružina

1

550-24-135

634-0621

12

Doraz

1

550-10-012

634-0611

13

Šroub M6x18

1

-

634-0612

14

Podložka Ø 6,1

1

-

634-0620

15

Pojistný kroužek Ø 9

1

-

7-76-959

16

Podložka

1

550-24-022

634-0613

Spojka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Řetězové kolo úplné

1

550-28-010

634-0702

2

Korková vložka

16

359-28-013

6-64-050

3

Matice M10 1

1

-

634-2536

4

Pojistka

1

359-28-042

634-0704

5

Přítlačná lamela úplná

1

359-28-030

634-0705

6

Pružina

3

359-28-046

634-0706

7

Podložka

3

359-28-043

634-0707

8

Pojistný kroužek Ø 4

3

-

7-76-954

9

Primární řetěz 44 článků

1

359-00-011

6-60-001

10

Vypínací tyč

1

359-28-041

634-0710

11

Kulička Ø 56

3

-

6-93-013

12

Vypínací čep s páčkou

1

550-28-210

634-0714

13

Šroub

1

550-28-217

634-0715

14

Matice M6

2

-

631-1139

18

Lamela pevná úplná

1

550-28-020

634-0721

19

Šroub

1

151-28-007

613-0748

20

Rozpěrka

1

550-28-216

634-0719

21

Pojistný kroužek Ø 19x1,2

1

-

4-48-019

Rám s kyvnou vidlicí

1

Rám

1

555-31-100

634-2160

2

Kyvná vidlice s pouzdrem

1

555-31-205

634-2165

3

Zadní blatník

1

555-33-000

634-2204

4

Typový štítek

1

555-31-020

634-2114

5

Nýt "parker" 3x6

2

-

7-90-006/30

6

Kulička Ø 5

42

-

6-93-013

7

Miska

2

359-31-011

634-2102

8

Dno

1

555-31-003

634-2153

9

Šroub M6x12

2

-

616-2206

10

Pružina

2

555-31-002

634-2152

11

Závěs úplný

2

555-31007

634-2156

14

Víčko levé

1

359-31-016

634-2107

15

Víčko pravé

1

359-31-017

634-2108

16

Čep

1

359-31-018

634-2109

17

Matice M6

1

-

5-57-210

18

Horní závěs

1

359-31-182

634-2135

19

Osa

1

359-31-184

634-2136

20

Pouzdro

2

359-31-251

634-2120

21

Napínák řetězu pravý

1

555-31-217

634-2167

22

Napínák řetězu levý

1

555-31-219

634-2169

23

Matice M6

9

-

616-1139

24

Podložka Ø 6,1

7

-

634-0620

25

Šroub M5x8

1

-

629-2414

26

Podložka Ø 5,1

1

-

634-2930

27

Šroub M8x45

2

-

613-0121

28

Šroub M8x55

1

-

-

29

Šroub M6x10

3

-

634-2126

30

Podložka

1

359-30-011

634-2124

31

Podložka (gumová)

1

359-30-012

7-28-182

32

Matice M6

1

-

631-1139

33

Nýt trubkový 6x6

2

-

639-6357

34

Podložka Ø 8,2

3

-

634-2620

35

Matice M8

3

-

616-1142

Kapotáž, kryt řetězu

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Kryt řetězu

1

550-36-010

634-2401

2

Stěna svařená

1

359-36-020

634-2405

3

Přední kryt úplný

1

550-36100

634-2410

4

Šroub

1

359-36-040

634-2408

5

Oska pantu

2

359-36-145

634-2414

6

Podložka Ø 5,3

1

-

634-2920

7

Šroub M5x12

3

-

629-2211

8

Šroub M5x12

1

-

613-2225

9

Podložka Ø 5,1

1

-

634-2930

10

Průchodka

2

359-36-133

7-28-183

11

Šroub M6x12

3

-

629-2403

12

Matice M6

3

-

616-1139

13

Podložka Ø 6,1

3

-

634-0620

16

Šroub M6x10

1

-

616-4188

17

Zadní kryt

1

555-36-051

634-2415

18

Číslová tabulka (SPZ)

1

359-33-023

634-2203

19

Kroužek

1

555-36-021

634-2417

20

Šroub M5x15

1

-

7-72-815/5

21

Šroub M5x25

1

-

634-2428

22

Matice M5

3

-

613-4320

23

Podložka Ø 5,1

3

-

634-2930

25

Kolík

4

555-36-058

634-2424

26

Kryt (gumový)

1

555-31-004

7-28-312

27

Šroub M5x10

1

-

634-2423

28

Odrazka

1

359-33-024

1-42-115

29

Šroub M6x7

1

-

634-4113

Sedlo - jednoduché

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Sedlo úplné

1

550-34-001

6-45-044

2

Pero

1

550-34-025

6-46-266

3

Šroub M6x10

4

-

616-4090

4

Podložka Ø 6,1

4

-

634-0620

Sedlo - prodloužené

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Sedlo prodloužené

1

555-34-010

-

2

Nosník úplný

1

555-34-020

-

3

Nosník

1

555-34-021

-

4

Pero

2

550-34-025

6-46-266

5

Šroub M6x8

2

-

-

6

Podložka Ø 6,1

5

-

634-0620

7

Šroub M6x10

1

-

616-4090

8

Rukojeť

1

555-00-011

-

9

Pojistka

2

555-00-012

-

Stupačky, Stojan, Brzdová páka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Páka brzdy - svařená

1

555-37-020

634-2555

2

Držák stupaček

1

555-37-003

634-2565

3

Čep stupačky - trn

2

555-37-024

634-2551

4

Návlek stupačky

2

353-37-071

6-48-115

5

Bowden zadní brzdy úplný

1

555-37-030

634-2560

6

Matice M6

1

-

631-1139

9

Stojan

1

350-37-050

634-2515

10

Rozpěrka pravá

2

550-37-059

634-2512

11

Šroub M8x75

1

-

634-2516

12

Matice M8

1

-

616-0126

13

Podložka Ø 9,2

1

-

634-2520

14

Podložka Ø 8,4

1

-

634-4327

15

Rozpěrka levá

1

555-37-229

634-2514

16

Podložka Ø 10,2

2

-

634-2521

17

Podložka Ø 10,5

1

-

614-0123

Palivová nádrž

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Palivová nádrž

1

359-39-100

634-2601

2

Zátka s měrkou

1

550-39-050

634-2603

3

Těsnění

1

359-39-031

7-28-181

4

Palivový kohout - ventil

1

2-6670

4-69-164

5

Těsnění 1,5

1

550-39-059

4-83-107

6

Těsnění 1,0

1

150-11-008

5-12-650

7

Výpustná hadička

1

359-39-021

4-73-204

8

Umové těsnění uzávěru kohoutu

1

2-5506

4-69-163/2

Přední vidlice

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

2

Plášť levý

1

550-41-010

634-4171

3

Plášť pravý

1

550-41-031

634-4173

4

Nosník dolní s miskou

1

550-41-025

634-4104

5

Krycí plech

1

359-41-035

634-4105

6

Podložka

2

359-41-036

7-28-186

7

Nosník horní

1

359-41-032

634-4106

8

Průchodka

1

359-41-037

7-28-187

9

Průchodka

1

359-41-038

7-28-188

10

Průchodka pravá

1

359-41-039

7-28-189

11

Matice

2

151-41-007

613-4110

12

Šroub M4x6

1

-

629-6301

13

Šroub M6x28

2

-

634-4112

14

Šroub M6x7

2

-

634-4113

15

Matice M6

4

-

616-1139

16

Podložka Ø 6,1

4

-

634-0620

17

Podložka Ø 7

2

-

634-2125

18

Rameno pravé vidlice

1

555-41-100

634-4160

19

Rameno levé vidlice

1

555-41-200

634-4170

20

Kluzák pravý svařený

1

555-41-120

634-4158

21

Kluzák levý svařený

1

555-41-210

634-4172

22

Trubka s pouzdrem pravá

1

555-41-170

634-4162

 

Trubka s pouzdrem levá

1

555-41-270

634-4174

23

Pouzdro

4

359-41-114

634-4122

24

Maznička M6

2

-

5-37-210

25

Podložka

2

555-41-117

5-12-655

26

Zátka úplná

2

359-41-130

634-4124

27

Zátka

2

359-41-131

634-4125

28

Záchyt

2

359-41-132

634-4126

29

Úpinka

4

359-41-140

634-4128

30

Průchodka

1

550-41-042

7-28-314

31

Manžeta

2

359-41-161

6-80-350

32

Pružina

2

359-41-162

634-4130

33

Miska

1

359-41-034

634-4132

34

Tachometr (km)

1

R80-60-1,0

2-09-104

35

Tachometr (míle)

1

R50-07-1,6

2-09-105

35

Náhon Tachometru 1250mm

1

09-9572.12

2-12-034

36

Podložka pod tachometr

1

555-10-010

-

Přední blatník

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Přední blatník

1

555-43-011

634-4335

2

Šroub M6x12

3

-

629-2403

3

Podložka Ø 6,1

4

-

634-0620

4

Matice M6

4

-

616-139

5

Upevňovací oko

1

555-40-011

634-4334

6

Šroub M6x15

1

-

-

Řidítka s bowdeny


č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Řidítka s bowdenem plynu

1

555-46-015

634-4341

2

Trubka řidítek

1

555-46-012

634-4342

3

Krk řízení

1

555-46-070

634-4343/1

4

Vložka

2

555-46-013

634-4344

6

Vřeteno řidítek

1

555-46-021

634-4346

7

Kužel řidítek

1

550-46-022

634-4306

8

Držák páčky brzdy

1

555-46-052

634-4347

9

Držák páčky spojky

1

555-46-053

634-4348

10

Bowden přední brzdy

1

555-46-060

634-4339

11

Matice M6

1

-

631-1139

12

Šroub páčky

2

555-46-063

634-4346

14

Podložka Ø 8,4

3

-

634-4327

15

Matice M5

2

-

613-4320

16

Podložka Ø 5,1

2

-

634-2930

17

Páčka pravá úplná

1

353-46-060

613-4315

18

Páčka levá úplná

1

353-46-070

613-4327

19

Pouzdro

2

35346-081

613-4306

20

Rukojeť pevná

1

353-46-202

6-31-314

21

Rukojeť otočná úplná

1

353-46-100

613-4305

22

Šroub M5x10

1

-

613-0443

23

Otočná rukojeť

1

353-46-101

613-4319

24

Zátka

1

359-46-101

634-4317

25

Kroužek s perkem

1

353-46-105

613-4316

26

Záchyt

1

353-46-112

613-4318

27

Šroub

1

353-46-109

613-4326

28

Šroub M6x5

1

-

629-4306

29

Bowden spojky úplný

1

359-46-070

634-4320

30

Bowden plynu

1

359-46-080

634-4321

31

Šroub M6x8

1

150-49-030

613-4359

32

Koncovka

1

353-46-031

6-40-224

Přední kolo

1

Náboj s ráfkem komplet

1

555-51-100

634-5160

2

Náboj s vložkou - lakovaný

1

555-51-115

634-5164

2a

Náboj s vložkou - chromovaný

1

555-51-115/1

634-5164/1

3

Víko hlavy

1

555-51-111

634-5165

4

Ráfek 1,5x16" - lakovaný

1

555-51-112

634-5169

4a

Ráfek 1,5x16" - chromovaný

1

555-51-112a

634-5168

5

Špice 2,65x150xM3

36

555-51-116

6-73-150

6

Matice (nipl)

36

-

6-77-150

7

Šroub M5x10

3

-

613-0443

8

Rozpěrka střední

1

555-51-020

634-5153

9

Kroužek

1

555-51-041

634-5156

10

Těsnění

2

555-51-236

634-5180

 

Plstěné těsnění

1

555-41-043

7-42-830

12

Pneu 2,50x16"

1

359-51-131

3-30-040/5

13

Duše 2,50x16"

1

359-51-132

3-02-020

14

Vložka 16"

1

359-51-133

3-10-002

15

Ložisko 6201

2

-

6-68-201

16

Pojistný kroužek Ø 32x1,2

1

-

4-47-032

17

Víko brzdy úplné

1

555-51-200

634-5172

18

Pružina

2

359-51-235

634-5131

19

Víko brzdy

1

555-51-201

634-5173

20

Čelist úplná

2

555-51-210

634-5176

21

Obložení

2

555-51-212

5-25-004

22

Nýt 3x8

6

-

5-24-088

23

Pojistný kroužek

1

-

7-76-957

24

Klíč brzdy úplný

1

555-51-220

634-5178

25

Pružina

1

555-51-226

634-5159

27

Rozpěrka náboje úplná

1

555-51-010

634-5152

28

Osa

1

555-51-031

634-5155

29

Matice M12x1,5

1

-

616-0547

30

Podložka Ø 12,2

1

-

629-0227

Zadní kolo, náhon tachometru

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

 

Až do položky 25 se shoduje se součástkami předního kola.

 

27

Záchyt reakce brzdy

1

555-56-331

634-5207

28

Matice M12x1,75

1

-

616-0547

29

Podložka Ø 12,2

1

-

629-0227

30

Vložka (tvrdá guma)

3

555-56-114

7-28-311

31

Náboj

1

555-56-301

634-5257

32

Řetězové kolo úplné (rozeta)

1

555-56-310

634-5259

33

Ložisko 6004

1

-

6-86-004

34

Pojistka Ø 42

1

-

7-82-642

35

Řetězové kolo

1

359-56-105

634-5232

36

Nýt 4x10

6

-

5-24-544

37

Kolík Ø 2x20

1

-

7-85-009

38

Těsnění

1

555-56-335

634-5209

39

Plsť Ø 40

1

555-56-322

7-42-831

40

Náhon tachometru - kompletní

1

555-56-400

634-5210

40a

Pouzdro náhonu tachometru

1

555-56-401

634-5212

41

Hnací kolo

1

555-56-402

634-5214

42

Nekonečný závit (šnek)

1

555-56-403

634-5215

43

Pouzdro

1

555-56-404

634-5216

44

Zátka

1

555-56-405

634-5217

45

Těsnění

1

555-56-407

7-42-832

46

Podložka

1

555-56-408

5-12-656

47

Kolík Ø 3x8

2

-

7-85-020

48

Maznička M6

1

-

5-57-210

49

Osa

1

555-56-031

634-5255/1

50

Matice

1

555-56-302

634-5258

51

Kryt brzdy

1

555-56-111

634-5254

Kabely elektroinstalace


č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Kabel koncového světla - žlutý

1

555-60-117

634-7214

2

Kabel klaksonu – 1 zelený

1

359-60-110

634-7203

3

Kabel koncového světla – 2 žlutý

1

555-60-118

634-7215

4

Kabel klaksonu – 2 zelený

1

359-60-115

634-7204

5

Kabel přerušovače - černý

1

359-60-120

634-7205

6

Kabel zapalovací cívky - zelený

1

359-60-125

634-7206

7

Kabel zkratu - černý

1

359-60-130

634-7207

8

Kabel přepínače světel 1- modrý

1

359-60-135

634-7208

9

Kabel přepínače světel 2 - černý

1

359-60-141

634-7209

10

Kabel světlometu - bílý

1

359-60-142

634-7210

11

Stahovací páska 190mm

1

-

616-7238

12

Stahovací páska 150mm

1

-

1-27-101

13

Packa pásky

2

-

616-7239

14

Ochranná trubička 250

1

359-60-146

1-21-010

15

Ochranná trubička 480

1

359-60-147

1-21-010

16

Ochranná trubička 300

1

359-60-148

1-21-010

17

Průchodka

1

150-49-005

7-28-203

18

Lustrová svorka (čokoláda) 12A

1

6339-05

1-28-100

19

Tlumivka úplná

1

555-60-105

1-07-565

20

Střední kabel

1

555-60-119

634-7216

21

Šroub M3x6

2

-

634-6315

22

Podložka Ø 3,1

2

-

631-0402

23

Matice M3

2

-

631-0426

Klakson

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Klakson úplný

1

03-9413.00

1-55-050

2

Šroub M3x8

2

-

7-72-208/03

3

Šroub M3x12

1

-

7-72-212/03

4

Matice M3

3

-

7-75-003

5

Držák klaksonu

1

550-62-006

634-6105

6

Podložka Ø 3,1

3

-

631-0402

Spínací skříňka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Spínací skříňka

1

359-63000

1-07-545

2

Svorkovnice

1

359-63-010

1-07-546

3

Páčka

1

359-63-011

1-07-505

4

Pružina

1

359-63-012

1-07-548

5

Můstek

1

359-63-013

1-07-549

6

Závlačka 1,6x15

1

-

7-77-016/15

7

Šroub M4x8

2

-

613-2244

Přepínač světel

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Přepínač světel kompletní

1

353-65-101

613-6310

2

Šroub M3,5x28

1

-

613-6318

3

Matice M3,5

1

-

613-0464

4

Podložka Ø 3,6

1

-

634-6310

5

Plášť s tlačítkem

1

353-65-120

613-6312

6

Těleso přepínače úplné

1

353-65-130

616-6310

6a

Těleso přepínače

1

353-65-140

616-6311

7

Dotyk přepínače

1

353-65-131

613-6313

8

Kontakt přepínače

1

353-65-132

613-6314

9

Pružina vnitřní

1

353-65-133

613-6315

10

Pružina vnější

1

353-65-134

613-6316

11

Stavěcí šroub

1

353-65-135

613-6317

12

Šroub M3x4

3

-

634-6521

13

Páčka (bakelit)

1

353-65-144

616-6312

Zapalovací cívka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Zapalovací cívka

1

359-66-100

0-22-011

2

Kabel s odrušovací koncovkou (pro svíčku 14-5-Z)

1

359-66-030

634-6212

2a

Kabel s koncovkou (pro svíčku 14-5-RZ)

1

359-66-031

1-15-008

3

Třmen cívky

1

359-66-010

634-6213

4

Šroub M6x45

1

-

613-6213

5

Matice M6

1

-

616-1139

6

Podložka Ø 6,1

1

-

634-0620

7

Šroub M6x12

1

-

613-0723

8

Matice M5

2

-

634-6215

9

Podložka Ø 5,1

2

-

634-2930

10

Podložka Ø 5,3

2

-

634-6214

11

Přesuvná matice

1

355-66-011

629-0416

12

Pouzdro

1

355-66-012

629-0417

13

Pryžový kroužek

1

355-66-013

7-28-242

Přední světlomet

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Světlomet kompletní

1

359-67-000

1-04-130

2

Žárovka 6V - 15/15W

1

-

1-10-015

3

Krycí sklo

1

359-67-011

1-07-110

4

Těsnící manžeta

1

359-67-012

1-07-219

5

Rámeček

1

359-67-013

1-07-319

6

Parabola

1

359-67-015

1-07-410

7

Distanční vložka

1

353-67-014

1-07-501

8

Upevňovací šroub

1

353-67-015

1-07-500

9

Těleso s uzávěrem

1

353-67-041

1-07-342

11

Šroub M3x6

1

-

616-6320

12

Podložka Ø 3,2

1

-

634-6520

13

Reulační šroub

1

359-67-016

1-07-564

14

Podložka

1

359-67-017

1-07-541

Zadní světlo

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Zadní světlo kompletní

1

10-33-70

613-2217

2

Držák úplný

1

10-33-77

613-2240

3

Šroub M4x6

1

-

613-0145

4

Plášť světla úplný

1

10-33-92

613-2241

5

Podložka zadní lampy

1

10-33-71

1-40-200

6

Žárovka 6V - 5W

1

-

1-11-115

7

Šroub M4x8

1

-

613-2244

8

Okýnko osvětlení SPZ

1

10-33-94

613-2242

9

Šroub M5x10

1

-

613-2226

10

Matice M5

1

-

613-4320

11

Podložka Ø 5,1

1

-

634-2930

Magnetické dynamo s přerušovačem


č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Magnetické dynamo úplné

1

555-61-000

634-0401

2

Vačka

1

359-61-011

634-0402

3

Šroub M5x55

1

-

634-0403

4

Šroub M5x28

2

-

634-0404

5

Podložka 5,1

3

-

634-2930

6

Příchytka

2

359-61-012

634-0406

10

Svorkovnice

1

359-61-120

634-0411

12

Stěrač (stírátko)

1

355-61-230

616-0439

13

Nýt

1

-

634-0414

14

Držák kontaktu úplný

1

355-61-240

0-40-050

15

Raménko přerušovače

1

355-61-260

0-39-001

16

Kondenzátor

1

359-61-270

0-43-010

17

Držák kondenzátoru

1

355-61-111

616-0411

18

Podložka kondenzátoru

1

355-61-112

616-0412

19

Izolační podložka

2

355-61-211

616-0435

20

Šroub M4x6

3

-

613-0428

21

Šroub M4x8

2

-

634-0422

22

Šroub závrtný

2

-

0-81-201

23

Podložka 4,3

3

-

616-6325

24

Podložka pérová 4,3

7

-

631-0415

25

Izolační podložka

1

355-61-212

616-0436

26

Podložka

1

355-61-214

616-0437

27

Šroub M4x12

1

-

634-0416

28

Šroub M4x5

1

-

634-0429

29

Matka M4

2

-

613-4165

Nářadí a hustilka

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Souprava nářadí v obalu (plátěný)

1

359-71-001

634-7101

1a

Souprava nářadí v obalu (PVC)

1

555-71-001

634-7103

2

Klíč na svíčku

1

353-71-020

616-7109

3

Plátěný obal

1

353-71-015

-

4

Montážní páka

1

151-67-014

613-7110

5

Šroubovák 3mm

1

353-71-011

613-7104

6

Spárové měrky

1

550-71-010

634-7117

7

Tlaková maznice

1

150-67-009

5-59-001

8

rukojeť

1

-

9-05-101

9

Klíč trubkový 10

1

-

9-05-052

11

Klíč plochý 9/10

1

-

9-01-002

12

Klíč plochý 14/17

1

-

9-01-004

Nosič zavazadel

č.pozice

Název

 

kusů

Označení PS

Obj.číslo(mototechna)

1

Nosič – starší model

1

555-76-010

634-2210

1a

Nosič – novější model

1

555-76-100

634-2217

2

Rozpěrka

3

555-36-021

634-2417

3

Šroub M6x25

2

-

7-72-325/06

4

Podložka 6,4

3

-

634-0526

5

Matice M6

1

-

616-1139

6

Podložka 6,4

1

-

634-2118

 

Změny v názvu, kódu, objednacím čísle, nebo chyby v textu u jednotlivých součástí vyhrazeny.

Tento katalog byl sestaven pro potřeby obchodu s náhradními díly naší firmy

 

Marcalik - CS-Moto.