Československé Motocykly - Marcalík

O nás

 

Vznikli jsme v roce 2007 jako elektro-zámečnická firma zabývající se montážemi slunečních fotovoltaických elektráren.

Abychom nabídli svým zákazníkům širší nabídku služeb v oblasti elektroinstalací a nejen ze sortimentu FVE, jsme v témže roce navázali spolupráci s firmami zabývajícími se prováděním elektroinstalací, servisem a rekonstrukcí výrobních linek, převíjením třífázových elektromotorů do 30 kW a prováděním elektro revizí.

V současné době se zabýváme především údržbou a pozáručním servisem zahradní techniky.

Svého největšího koníčka "MOTOCYKLY Z PS" jsme začali realizovat na vyšší úrovni v podobě renovací historických motocyklů a jejich součástí, výrobou a prodejem replik pro tyto stroje a jiné ... 

 

 

Fotovoltaika

 

Od roku 2007 do roku 2011 jsme nainstalovali přes 500 kWp výkonu výhradně na střechách rodinných domů a firemních budov v rámci tzv. zeleného bonusu.

Díky dramatickému ukončení podpory a vyhlášení tzv. STOP STAVU pro obnovitelné zdroje energie u FVE ze strany vlády, jsme byli nuceni svou činnost výrazně přeorientovat na jiná odvětví jako jsou zámečnictví, elektroinstalace a práce ve stavebnictví.

Nyní montáže elektráren nabízíme jak prodejcům, tak i zákazníkům, kteří si FVE pořídili jako stavebnici a nevědí si rady s instalací, nebo jim dodavatel projekt nedokončil atd....
 

 

 

 

Elektroinstalace

 

Realizujeme jakékoliv domovní, nebo průmyslové elektroinstalace, provedeme rekonstrukce a modernizaci výrobních linek, montáže osvětlení, alarmů, kamerových systémů atd....

Nabízíme vyzbrojování rozváděčů dle požadavků, včetně kusových zkoušek, revize elektroinstalací.

Dodáme veškerý elektromateriál jako např. kabely, rozváděče, jističe a jiné.Nově nabízíme výrobu kabelových svazků pro historické motocykly, automobily a jinou techniku, dle vzoru původních starých svazků, nebo doložené dokumentace." Nabízíme také svazky v provedení kabelů opředených tkaninou "


 

 

 

 

Renovace Motocyklů

 

Renovacemi historických motocyklů jsme navázali na tradici rodinné " Mechanické Dílny ", která se v 40-50tých letech minulého století zabývala opravami předválečných a tehdy současných motocyklů všech značek.

Ze strojů, které jsou renovovány se snažíme využít maximum původních dílů, pokud však nejdou zachránit, sháníme původní díly k renovaci, když už není možné je sehnat, pak se teprve použije těch nejvěrnějších replik.

Mimo renovace strojů jako celku nabízíme renovace a čištění samotných 2T a 4T motorů, karburátorů, dynam a startérů, výrobu kabelových svazků, renovaci jednotlivých dílů, leštění hliníku a barevných kovů, pískování, lakování, zinkování, svářečské a zámečnické práce.

Nabízíme také prodej repasovaných, nových a replikových dílů v našem obchodě. 

 

 

 

Zahradní technika

 

Provádíme pozáruční servis motorových sekaček všech značek.

Provedeme generální opravy 2T motorů značky JIKOV.

Specializujeme se na " Čínské " stroje tzv. Made in P.R.C. a stroje dovážené s Polska, nebo prodávaných podomními prodejci.

Zajišťujeme prodej náhradních dílů

Brousíme nože rotačních sekaček, zahradních nůžek a sekyr. 

 

 

 

Zámečnické práce

 

Máme více než desetileté zkušenosti se svařováním konstrukcí a zámečnickou výrobou.

Zabýváme se především svářením ocelových výrobků, výrobou a montáží pracovních stolů, Montáží stánků na výstavy, průmyslového nábytku, dopravníkových systémů v lehkém průmyslu, opláštění strojů a zařízení, (kabiny, kryty apod.), Nosné konstrukce pro venkovní prostředí (např. nosné konstrukce solárních panelů atd.).

Vše dle Vašich požadavků na míru.

 

 

 

 

Autodoprava

 

Poskytujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravou dodávkovými vozy.
Expresní a kurýrní přeprava, transport zakázek v rámci ČR a EU.
Řešíme urgentní zásilky od 100g do 1,5t.

 

Omlouváme se všem našim zákazníkům, ale v současné době služby autodopravy nenabízíme.

Děkujeme za pochopení