Skříň, Válec, Hlava, Výfuk

Výr.č. Pojmenování Kusů na stroji
Obj.číslo
       
51 Hlava válce s otvorem pro dekompresor (do výr.č. 44705) 1 633-0302
2051 Hlava válce bez otvoru pro dekompresor (od výr.č. 44706) 1
633-0303
52 Těsnění hlavy válce 1 5-03-251
53 Válec 1 633-0300
54 Těsnění válce 1 5-03-255
55 Šroub závrtný "šteft" 4 633-0310
56 Dekompresor kompletní (do výr.č. 44705) 1 633-0311
75 Těleso dekompresoru (do výr.č. 44705) 1 633-0312
76 Ventilek dekompresoru (do výr.č. 44705) 1 633-0313
77 Pružina dekompresoru (do výr.č. 44705) 1 633-0314
78 Opěrka dekompresoru (do výr.č. 44705) 1 633-0315
79 Podložka dekompresoru (do výr.č. 44705) 1 633-0316
80 Podložka 8 4 633-0317
81 Matice 8 (vysoká) 4 633-0318
82 Trubka výfuková "cr" chrom 1 633-1103
83 Těsnění výfuku 1 5-13-160
84 Matice výfuku 1 633-1104
85 Tlumič výfuku "cr" chrom 1 633-1102
86 Spona tlumiče výfuku 1 633-1105
91 Šroub M6x20 1 629-2215
92 Matice M6 1 613-1139
93 Podložka pružná 6 1 634-0619
94 Šroub M8 1 633-1106
95 Matice M8 1 616-0126
96 Podložka pružná 8 1 634-2520
171 Kryt spojky 1 633-0105
1171 Kryt spojky (do výr.č. 30075) 1 633-0106
172 Levá polovina skříně 1 633-0101
2172 Levá polovina skříně (od výr.č. 26001) 1 633-0103
173 Pravá polovina skříně 1 633-0102
2173 Pravá polovina skříně (od výr.č. 26001) 1 633-0104
174 Komora magnetky 1 633-0107
7174 Komora magnetky (od výr.č. 26001) 1 633-0108
175 Kryt komory magnetky 1 633-0109
1175 Kryt komory magnetky (od výr.č. 30075) 1 633-0110
188 Těsnění 10x14 "fíbr" 1 4-83-005
189 Zátka nalévací 1 633-0112
190 Pouzdro v krytu spojky 1 633-0113
191 Pouzdro ve skříni 2 633-0114
192 Trubka centrační "přední" 1 633-0115
193 Trubka centrační "zadní" 1 633-0116
194 Těsnění 6x10 "fíbr" 1 4-83-003
195 Šroub M6x25 10 633-0120
196 Šroub M6x55 10 633-0121
204 Šroub M6x15 1 613-0724
205 Těsnění 6x12 "fíbr" 1 4-83-103
206 Šroub M6x20 2 616-2226

 

89 Kroužek pojistný Ø42 "segerovka vnitřní" 2 4-47-042
90 Matice M10 2 634-5105
Řazení: 
Zobrazit: 

Hlava válce s otvorem pro dekompresor

Hlava válce s otvorem pro dekompresor.

Řazení: 
Zobrazit: 
 
Powered by Phoca Cart